648073353
 

izool® GmbH

Společnost izool® GmbH vznikla jako odpověď na poptávku zákazníků po vysoce kvalitních hliníkových výrobcích s vynikajícími tepelnými a zvukově izolačními vlastnostmi.

logo-izool.jpg

Za vším je člověk

Společně s našimi partnery, architekty, projektanty a investory ve vzájemné harmonii s požadavky našich zákazníků tak vytváříme produkty splňující nejvyšší nároky na design, funkčnost a bezpečnost. I díky těmto vztahům nabízíme řešení pro hliníkové rámové systémy, fasádní stěny, slunolamy a zimní zahrady.

Inspirováni Vámi

Teplo domova, klid, klid, rodina, bezpečí ... to jsou představy našich zákazníků spojené s bydlením. Víme, že velký důraz kladou nejen na estetické, ale i tepelně a zvukově izolační vlastnosti profilů a potřebu úspory při klimatizování obytných prostor. Ve snaze vyhovět Vašim potřebám se naše produkty vyznačují zejména těmito vlastnostmi.

Vynikající izolace, bezproblémová funkčnost a údržba, to je izool® GmbH- synonymum Vašich splněných přání ...

Náš cíl

Naším cílem je spolu s Vámi pomocí našich produktů vytvořit domov, jako útočiště, klidný ostrov v moři každodenních radostí a starostí. Dlouhodobou profesionální péčí o naše klienty a partnery vytvořit spokojenou "rodinu", která těží z oboustranné spolupráce.

 
 
logo TOZAN CZ PNG.png

Partnerem společnosti izool® GmbH a výhradním dodavatelem profilového systému izool® pro Českou republiku je společnost TOZAN s.r.o.

logo_Revoluční_okna_2020_PNG.png

Členy Revolučních oken mohou být pouze autorizovaní čeští výrobci oken a dveří z profilového systému izool®.