648073353
 

Revoluční okna

pro Vaše pasivní a nízkoenergetické domy, novostavby, rekonstrukce a objektové výstavby

Revoluční okna

jsme čeští výrobci vyrábějící hliníková okna a dveře z německých profilových systémů od společnosti izool® GmbH

Revoluční okna zhotovují spolehliví mistři v zakázkových dílnách. Starají se o nejvyšší kvalitu své práce, aby zákazník tyto produkty ocenil a dlouhodobě mu sloužily.

Co je naším posláním?

  • přinést konečnému zákazníkovi kvalitní produkt: hliníková okna a dveře

  • spojit s tím kvalitní služby: servis a záruku

  • upevnit postavení a postupně budovat pevnou pozici značky izool® na českém trhu

Naše principy jsou postaveny na 4 pilířích:

KVALITA

pečeť kvalitních oken.png

Kvalita patří k nejdůležitějším hodnotám, na které se podniky zaměřili za posledních 20-30 let. Firmy si začaly mnohem více konkurovat a kvalitu označily za klíčovou složku pro úspěch v podnikání.

 

Produkt vysoké kvality nevznikne náhodou. Vychází ze správně řízeného výrobního procesu. Úkolem tohoto procesu je zajistit dostatečnou kvalitu, aby zboží a služby vyhovovaly svému účelu a splňovaly přísné požadavky. Kvalita je hlavně o uspokojování potřeb a očekávání zákazníků. Prvořadým cílem Revolučních oken je dosáhnout nejvyšší kvalitu ve všech procesech výroby a dodávek hliníkových oken a dveří.

ZÁRUKA

Záruka

Záruční a pozáruční servis je nedílnou součástí dodávky hliníkových oken a dveří zákazníkovi. Tvoří ho nejen drobné opravy a nastavení, ale i kompletní údržba a výměna vadných (opotřebovaných) komponent. Důležitou garancí je český původ hliníkových oken a dveří, který usnadňuje zpětné uplatnění záruky. I po několika letech se můžete obrátit na výrobce těchto oken a dveří.

SERVIS

Servis-plastových-okien

Neustále dbáme na to, aby byly naše servisní služby komplexní, kvalitní a efektivní. Servisem vám chceme zjednodušit život a přispět k větší pohodě vašeho domova při výměně hliníkových oken.

 

Stará okna rozebereme, zajistíme jejich odvoz a likvidaci. Při dodávce nových hliníkových oken vám poradíme s technickými a estetickými řešeními. Demontáž, montáž a zednické práce provádíme velmi ohleduplně k interiéru i exteriéru. Kdekoliv se s námi setkáte, vždy očekávejte vysokou profesionální úroveň našich servisních služeb.

CENA

Cena

Cenovou nabídku vypracujeme podle vašich podkladů nebo našeho zaměření stavebních otvorů. Naší prioritou je vytvářet bezkonkurenční cenu hliníkových oken a dveří na českém trhu. Spojujeme značku, kvalitu, službu a cenu a jsme přesvědčeni, že vám umíme nabídnout bezkonkurenční cenu za spolehlivá hliníková okna a dveře.

Pokud si vyberete dodávku hliníkových oken a dveří od Revoluční okna, věříme, že vaše volba bude správná. Přinese vám naprostou spokojenost a splní očekávání z kvalitního produktu.

Partneři:

logo-izool.jpg
logo TOZAN CZ PNG.png
illbruck logo.png