648073353

Revoluční okna

pro Vaše pasivní a nízkoenergetické domy, novostavby, rekonstrukce a objektové výstavby

Revoluční okna

jsme čeští výrobci vyrábějící hliníková okna a dveře z německých profilových systémů od společnosti izool® GmbH

Revoluční okna zhotovují spolehliví mistři v zakázkových dílnách. Starají se o nejvyšší kvalitu své práce, aby zákazník tyto produkty ocenil a dlouhodobě mu sloužily.

Co je naším posláním?

  • přinést konečnému zákazníkovi kvalitní produkt: hliníková okna a dveře

  • spojit s tím kvalitní služby: servis a záruku

  • upevnit postavení a postupně budovat pevnou pozici značky izool® na českém trhu

Naše principy jsou postaveny na 4 pilířích:

KVALITA

Kvalita patří k nejdůležitějším hodnotám, na které se podniky zaměřili za posledních 20-30 let. Firmy si začaly mnohem více konkurovat a kvalitu označily za klíčovou složku pro úspěch v podnikání.

 

Produkt vysoké kvality nevznikne náhodou. Vychází ze správně řízeného výrobního procesu. Úkolem tohoto procesu je zajistit dostatečnou kvalitu, aby zboží a služby vyhovovaly svému účelu a splňovaly přísné požadavky. Kvalita je hlavně o uspokojování potřeb a očekávání zákazníků. Prvořadým cílem Revolučních oken je dosáhnout nejvyšší kvalitu ve všech procesech výroby a dodávek hliníkových oken a dveří.

ZÁRUKA

Záruční a pozáruční servis je nedílnou součástí dodávky hliníkových oken a dveří zákazníkovi. Tvoří ho nejen drobné opravy a nastavení, ale i kompletní údržba a výměna vadných (opotřebovaných) komponent. Důležitou garancí je český původ hliníkových oken a dveří, který usnadňuje zpětné uplatnění záruky. I po několika letech se můžete obrátit na výrobce těchto oken a dveří.

SERVIS

Neustále dbáme na to, aby byly naše servisní služby komplexní, kvalitní a efektivní. Servisem vám chceme zjednodušit život a přispět k větší pohodě vašeho domova při výměně hliníkových oken.

 

Stará okna rozebereme, zajistíme jejich odvoz a likvidaci. Při dodávce nových hliníkových oken vám poradíme s technickými a estetickými řešeními. Demontáž, montáž a zednické práce provádíme velmi ohleduplně k interiéru i exteriéru. Kdekoliv se s námi setkáte, vždy očekávejte vysokou profesionální úroveň našich servisních služeb.

CENA

Cenovou nabídku vypracujeme podle vašich podkladů nebo našeho zaměření stavebních otvorů. Naší prioritou je vytvářet bezkonkurenční cenu hliníkových oken a dveří na českém trhu. Spojujeme značku, kvalitu, službu a cenu a jsme přesvědčeni, že vám umíme nabídnout bezkonkurenční cenu za spolehlivá hliníková okna a dveře.

Pokud si vyberete dodávku hliníkových oken a dveří od Revoluční okna, věříme, že vaše volba bude správná. Přinese vám naprostou spokojenost a splní očekávání z kvalitního produktu.

Partneři:

logo-izool.jpg
logo TOZAN CZ PNG.png
illbruck logo.png

SLEDUJ NÁS

  • Facebook Revoluční okna
  • YouTube - Revoluční okna
  • Instagram - Revoluční okna
  • Facebook
  • YouTube
  • Instagram